" Az emberek közt az érzés a fontos, az összes többi háttérzaj."

 

Kicsit ízlelgessük az élet értelmét. A minap azon gondolkodtam,/ vélhetően azért mert olyan dolgok vettek körbe, melyektől boldogságérzetem támadt/ hogy kézzelfogható cél nélkül igencsak ,mondjuk úgy, keservesek / de legalábbis üresek/  a mindennapok. De vajon mi is lehet a cél? Sokminden. 

Azonban úgy gondolom mindannyiunk számára a legeslegfontosabb, hogy szeressünk és szeretve legyünk. Kivétel nélkül minden egyes cselekedetünk, ha beismerjük ha nem, azért történik, mert valamiféle elismerést várunk, hisz önmagunkért pusztán a létfenntartásig jutnánk, s itt meg is elégednénk.

De annál eufórikusabb, hogy valóban érezzük is , hogy szeretünk, nincsen. A másik - mondjuk úgy fele - a dolognak, hogy szeretve vagyunk. Hisz elérhetünk bármit, rendelkezhetünk Salamon kincsével, de ha nem érezzük, hogy szeretnek minket, értelmetlenné válik minden. Kicsit olyan ez,mint mondjuk egy doboz, melybe beletömünk mindent, s a végén még is úgy érezzük üres.

Szeressetek és legyetek szeretve!! Nincs ennél fontosabb!!